Złodzieje

Bieżące sprawy mieszkańców osiedla

Złodzieje

Postprzez Bielik » 05 Mar 2012, 08:16

w nocy z czwartku (1.03.2012) na piątek (2.03.2012) ukradziono 2 rowery z wózkarni z klatki C. bardzo proszę jak ktoś ma jakieś informacje na ten temat to proszę aby poinformować o tym policje bądź tu na forum. najgorsze w tej kradzieży jest to to ze musiał to zrobić ktoś kto ma klucz do tej wózkarni, ponieważ ani drzwi ani zamek nie zostały uszkodzone;/ bardzo proszę o pomoc.

mieszkaniec osiedla z klatki C
Bielik
 
Posty: 6
Rejestracja: 28 Lut 2012, 19:36

Re: Złodzieje

Postprzez MAZS » 15 Mar 2012, 14:54

Kolejny raz prosi sie o monitoring ! No ale cóż... na zebraniu dogadać się w tej sprawie było ciężko.
Może deweloper ruszy głową i skoro miejsca parkingowe się nie sprzedają to może zmienić plan hali garażowej i zrobić piwnice ??
MAZS
 
Posty: 46
Rejestracja: 08 Cze 2011, 08:09

Re: Złodzieje

Postprzez lokator » 16 Mar 2012, 08:02

może zmienić plan hali garażowej i zrobić piwnice ??
:lol: hahaha i myślisz, że piwnice będą tańsze ? jak podzielisz jedno miejsce na 4 piwnice to i tak za piwnice będziesz musiał zapłacić około 6-7 tysięcy, więc pewnie dalej się nie będą sprzedawały :D że nie wspomnę już o koszcie projektu przebudowania hali garażowej :mrgreen:
lokator
 
Posty: 84
Rejestracja: 23 Mar 2011, 19:35

Re: Złodzieje

Postprzez Kojak » 18 Mar 2012, 09:27

w nocy z czwartku (1.03.2012) na piątek (2.03.2012) ukradziono 2 rowery z wózkarni z klatki C. bardzo proszę jak ktoś ma jakieś informacje na ten temat to proszę aby poinformować o tym policje bądź tu na forum. najgorsze w tej kradzieży jest to to ze musiał to zrobić ktoś kto ma klucz do tej wózkarni, ponieważ ani drzwi ani zamek nie zostały uszkodzone;/ bardzo proszę o pomoc.

mieszkaniec osiedla z klatki C
Myślę, że czas wymusić od zarządcy aby zainstalował w tych pomieszczeniach chociażby najtańsze rolety które byłyby ciągle zasłonięte - teraz wszystko widać z zewnątrz jakie rzeczy tam się znajdują. Koszt takich rolet to są grosze. W tym przypadku nic by to nie dało bo tak jak piszesz ktoś miał klucz ale na przyszłość potencjalny "złodziej" nie widziałby z podwórka co jest w środku.
Sprawdź czy w tej klatce czasem jakiegoś mieszkania nie remontuje ekipa która dostała pęk kluczy od właściciela i robią co chcą. Nie wydaje mi się aby na taki numer z kradzieżą porwał się któryś z twoich sąsiadów. Kolejny przypadek gdzie sprwny monitoring rozwiązał by tą sprawę.
Pozdrawiam.
Kojak
 
Posty: 25
Rejestracja: 29 Mar 2011, 09:53

Re: Złodzieje

Postprzez Bielik » 18 Mar 2012, 16:46

no wlasnie jest problem ze moja klatak juz jest prawie cala zamieszkala;/ sa 2 mieszkania jeszcze nie wykupione i nic sie nie dzieje a reszta juz urzadzona i zamieszkana;) wiec musial byc ktos z mieszkancow:) mam swoj typ ale nie wolno mi oczerniac ludzi bo za reke nie złapałem;/
Bielik
 
Posty: 6
Rejestracja: 28 Lut 2012, 19:36

Re: Złodzieje

Postprzez elfin » 18 Mar 2012, 17:02

Przecież obok tzn. w kl.D wciąż remontują i drzwi wejściowe są ciągle otwarte,ale to mogła być też ekipa remontująca z innych klatek. Zresztą mógł też ktoś nie zamknąć drzwi od wózkarni,a jak widać dzieciaki same sprowadzają tu swoich kolegów,a i nie zamykanie tych pseudo furtek pomaga potencjalnym złodziejom i wandalom.
elfin
 
Posty: 27
Rejestracja: 18 Mar 2012, 16:42

Re: Złodzieje

Postprzez lokator » 20 Mar 2012, 11:13

wczoraj zauważyłem, że klatkę F ktoś próbował otwierać śrubokrętem, a przynajmniej grzebał przy elektrozamku w drzwiach skutecznie go niszcząc .... - jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie patrole obywatelskie organizować :D
lokator
 
Posty: 84
Rejestracja: 23 Mar 2011, 19:35

Re: Złodzieje

Postprzez elfin » 20 Mar 2012, 18:07

I co nie przyszło tobie do głowy by wyjść i to sprawdzić, a może złapałbyś tego kogoś i poprosił o wyjaśnienie Ale to trzeba działać a nie tylko pisać
elfin
 
Posty: 27
Rejestracja: 18 Mar 2012, 16:42


Wróć do Sprawy osiedla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: 1 oraz 0 gości

https://podlaczanie-kuchenek.pl
cron