Bawialnia

Bieżące sprawy mieszkańców osiedla

Re: Bawialnia

Postprzez elfin » 08 Wrz 2012, 15:01

Brak zgody z pewnością nie oznacza aprobaty. :geek: A panu proponuje pójść przed spotkaniem na kawę do klubo bawialni gdzie zapewne jest pan częstym gościem skoro tak zaciekle broni pan tej instytucji Na zebraniu jeżeli zdążę to chętnie się pojawię ale z pewnością panu i panu podobnym było by na rękę bym się nie pojawił
elfin
 
Posty: 27
Rejestracja: 18 Mar 2012, 16:42

Re: Bawialnia

Postprzez lokator » 08 Wrz 2012, 15:30

Brak zgody z pewnością nie oznacza aprobaty. :geek:
Wręcz przeciwnie bo jak mawia stare przysłowie "co nie jest zabronione, to jest dozwolone" 8-)
A panu proponuje pójść przed spotkaniem na kawę do klubo bawialni gdzie zapewne jest pan częstym gościem skoro tak zaciekle broni pan tej instytucji
Dobra kawa nie jest zła, ale nie późnym popołudniem :mrgreen: A z klubobawialnią nie łączy mnie nic - nie mam nic przeciwko tej instytucji, a śmieszą mnie jedynie takie zaciekłe, niczym nie uzasadnione, sprzeciwy jak pański :roll:
Na zebraniu jeżeli zdążę to chętnie się pojawię ale z pewnością panu i panu podobnym było by na rękę bym się nie pojawił
Ależ wręcz przeciwnie - chętnie wysłucham "na żywo" pańskich tez dlaczego to akurat dzieci z klubobawialni to największe zło na osiedlu, które tak bardzo chce Pan wytępić :D
lokator
 
Posty: 84
Rejestracja: 23 Mar 2011, 19:35

Re: Bawialnia

Postprzez Sunrise » 08 Wrz 2012, 16:50

Panie Elfin - po pierwsze to jestem Pani nie Pan. Po drugie - żadnej wiadomości na maila nie otrzymałam nigdy - być może nie podawałam. Po trzecie - moje problemy związane z chuligaństwem są również problemami innych, w tym i Pana, ponieważ dotyczą naszego osiedla.

Czy Panu nie przeszkadza, że chuligaństwo po osiedlu biega, chleją piwo, zostawiają syf pod klatkami m.in zeszłej zimy pod klatką J, załatwiają swoje potrzeby w hali garażowej oraz wymiotują w klatce, kradną kasety od wideodomofonu itp mogłabym bez końca wymieniać, i tego Pan nie widzi? Albo udaje, że nie widzi. Dlaczego taki wyszczekany Pan nie jest jak takie rzeczy się dzieją? Dlaczego w takich sytuacjach Pan nie pogoni obcych i nie wyegzekwuje od nich,a by opuścili ten plac, powołując się na odpowiednie ustawy?! Tylko przeszkadzają Panu dzieci. Na prawdę niech Pan da im spokojnie się wybawić. Czy Pana też w dzieciństwie wyrzucali z piaskownicy czy jak? Tak Pan dzieci nie cierpi, że aż do tego stopnia Panu przeszkadzają?? A jak Panu one przeszkadzają, bo hałas i gwar na dziedzińcu to trzeba było kupić takie mieszkanie, którego okno nie wychodzi na plac. A nie teraz robi Pan z igły widły, bo Klubo-bawialnia korzysta z placu. Najlepiej byłoby pewnie jakby ŻADNE dziecko z placu nie korzystało, tylko, żeby plac zabaw był i lśnił..

Dla mnie i pewnie dla większości ta "zadyma" o plac zabaw jest absurdem. :roll:
Na tym skończyłam z Panem jakąkolwiek dyskusję - bo widzę, że po prostu nie ma ona sensu...
Sunrise
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Sie 2011, 19:09

Re: Bawialnia

Postprzez MAZS » 11 Wrz 2012, 08:32

Dla mnie i pewnie dla większości ta "zadyma" o plac zabaw jest absurdem. :roll:
Na tym skończyłam z Panem jakąkolwiek dyskusję - bo widzę, że po prostu nie ma ona sensu...

Oczywiście, że jest to problem wyssany z palca. I dziwie się, że ktoś z taką zajadłością walczy o sprawy, które w mieszkańców w żaden sposób nie uderzają.
Jak to możliwe by ktoś sam decydował za całą wspólnotę co można a co nie? Te karteczki wywieszone na klatkach z jakimś pseudoprawniczym beukotem to śmiech i kompromitacja. - Myśle, że spokojnie możemy kręcić Alternatywy 4 a Pan z Wspólnoty zasługuje na ksywę ANIOŁ.
Nadmienię, iż ze swoim dzieckiem bawimy się na placu w Gdyni: Chyloni, Oksywiu, Dąbrowie w Rumi: na Filrowej i przy Gdańskiej za ronedem w stronę SKM, W Redzie: Semeko kapitanat i Aquasfera i NIGDZIE nikt nie robi problemów z tego, że "obce dziecko" bawi się na placu.
PANIE Z KLUBOBAWIALNI - TRZYMAM KCIUKI.
MAZS
 
Posty: 46
Rejestracja: 08 Cze 2011, 08:09

Re: Bawialnia

Postprzez elfin » 11 Wrz 2012, 14:24

Jak pan tak wszędzie był to proponuje Panu plac zabaw w Kocborowie. Słyszałem że jest tam świetnie. :P
elfin
 
Posty: 27
Rejestracja: 18 Mar 2012, 16:42

Re: Bawialnia

Postprzez Radi » 11 Wrz 2012, 22:36

skoro bawialnia miałaby płacić za plac zabaw, to równie dobrze deweloper za banery reklamowe na elewacji budynku wspólnoty:p
Radi
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 20:55

Re: Bawialnia

Postprzez malbolo1 » 16 Wrz 2012, 15:06

koniec tematu dzieci to rzecz święta dobrze że one nie potrafią czytać zamykam temat
Awatar użytkownika
malbolo1
Administrator
 
Posty: 17
Rejestracja: 11 Sty 2011, 22:45
Strona WWW: http://www.strony-rumia.cba.pl


Wróć do Sprawy osiedla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: 1 oraz 0 gości

https://podlaczanie-kuchenek.pl
cron