ŚMIETNIK

Bieżące sprawy mieszkańców osiedla

ŚMIETNIK

Postprzez MAZS » 20 Sty 2013, 13:20

Witam,

Mam pytanie do mieszkańców osiedla, korzystających ze śmietnika położonego przy ul. Gdańskiej koło ronda.
Czy nie przeszkadza wam sposób w jaki umieszczane są śmietniki przez firmę zajmującą się wywozem nieczystości? Uważam, że takie ustawienie, które uniemożliwia dojście do małych pojemników jest skandaliczne !!! w 50 % jest to przyczyna bałaganu w śmietniku. Drugie 50 % to oczywiście użytkownicy, którzy mają wszystko gdzieś i wyrzucają śmieci na podłogę śmietnika.
Przechodząc do kwesti firmy odpowiadającej za wywóz śmieci to uważam, że:
1. Śmietniki powinny być ustawione w sposób umożliwiający dojście do pojemników na posegregowane odpady. ( zwłaszcza w kontekście wejścia w życie niebawem nowej ustawy o gospodarowaniu odpadami - gdzie za brak sortowania mieszkańcy będą obciążani dodatkowymi kosztami )
2. Pracownicy tejże firmy lub osoba odpowiedzialna za utrzymanie czystości powinna posprzątać bałagan jaki pozostaje po opróżnienu śmietników.
Co Państwo sądzicie o tej sprawie?
MAZS
 
Posty: 46
Rejestracja: 08 Cze 2011, 08:09

Re: ŚMIETNIK

Postprzez lokator » 20 Sty 2013, 18:37

Jeszcze przed Świętami, kiedy otworzyłem tenże śmietnik i "zaatakowała" mnie góra śmieci po sam dach tej wiaty, zadzwoniłem do BEKAZETu z pytaniem czy firma wywożąca śmieci się na nas obraziła - pan był zdziwiony i obiecał dowiedzieć się co się dzieje. Uważam to za skandaliczne co dzieje się w tej wiacie....
lokator
 
Posty: 84
Rejestracja: 23 Mar 2011, 19:35


Wróć do Sprawy osiedla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: 1 oraz 0 gości

https://podlaczanie-kuchenek.pl
cron