Witam na forum osiedla królewskiego

Bieżące sprawy mieszkańców osiedla

Witam na forum osiedla królewskiego

Postprzez malbolo1 » 11 Sty 2011, 23:50

Zachęcam do dyskusji :idea:
Awatar użytkownika
malbolo1
Administrator
 
Posty: 17
Rejestracja: 11 Sty 2011, 22:45
Strona WWW: http://www.strony-rumia.cba.pl

Re: Witam na forum osiedla królewskiego

Postprzez HRABIA » 17 Sty 2011, 11:23

A GDZIE SIĘ PODZIAŁY WCZEŚNIEJSZE WPISY NA FORUM???
HRABIA
 

Re: Witam na forum osiedla królewskiego

Postprzez malbolo1 » 17 Sty 2011, 11:38

Baza danych padła spróbuję odzyskać tematy i posty , przepraszam forumowiczów za zaistniałą sytuację ,od dzisiaj będzie robiona codziennie kopia zapasowa bazy danych o 12:00 i 24:00 co zapobiegnie podobnym sytuacjom.
Awatar użytkownika
malbolo1
Administrator
 
Posty: 17
Rejestracja: 11 Sty 2011, 22:45
Strona WWW: http://www.strony-rumia.cba.pl

Re: Witam na forum osiedla królewskiego

Postprzez stevefx » 24 Sty 2011, 21:16

Pozdrawiam sąsiadów z osiedla królewskiego. Muszę pochwalic sie, ze udalo sie mi wybrnac z tematu wystajacych rurek z pomoca fachowcow. cala operacja kosztowala mnie 300 zl. martwi mnie teraz podobnie jak innych forumowiczow niska temperatura i dlugi czas nagrzewania pomieszczen. z biura budowy dowiedzialem sie ze przyczyna podobno jest niewlasciwa "krzywa grzania" co wydaje sie mi byc za niska temperatura zasilania. i co podobno ma byc naprawione przez opec na wniosek zarzadcy budynku. czy ktos wie czy jest cos robione w tej sprawie? pozdrawiam i zycze nam zeby nie smierdzialo na przekor zawistnym.
stevefx
 

Re: Witam na forum osiedla królewskiego

Postprzez sąsiad » 24 Sty 2011, 22:11

Witam mieszkam po drugiej stronie ulicy Dębogórskiej i z tymi zapachami z oczyszczalni to już historia mieszkam tu już 30 lat i jedno co mogę powiedzieć to że kilkanaście lat temu faktycznie śmierdziało często ,teraz jest inna technologia filtry itp .życzę miłego mieszkania pozdrawiam sąsiad :P
Awatar użytkownika
sąsiad
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 Sty 2011, 22:07

Re: Witam na forum osiedla królewskiego

Postprzez paweł » 09 Lut 2011, 21:43

Witam, jestem nowy na forum ale mieszkam w Królewskim od listopada. Szukam mieszkańców, którzy mają problemy z niedogrzaniem lokalu. na poczatku było 10 -13 stopni mimo grzania na maksa, teraz , po decyzji developera o dogrzewaniu pustych sasiednich mieszkań jest lepiej (19 - 21) ale po dotychczasowych opłatach widzę, że koszt utrzymywania tej temperatury, będzie bardzo duży. Uważam, że mam za małe grzejniki w mieszkaniu, choć developer twierdzi, że są zgodne z projektem.

ps. trochę faktów co do smrodu z oczyszczalni - faktycznie czasami , ale bardzo rzadko ( wyczułem to może z 10 razy w przeciągu tych 4 lat )da się odczuć nieprzyjemny zapach jakby szamba. Mieszkałem do tej pory bardzo blisko Królewskiego. Nie wiem jak jest latem , bo wtedy mnie tu nie było.
paweł
 

Re: Witam na forum osiedla królewskiego

Postprzez n » 10 Lut 2011, 14:02

Faktycznie jest zimno w mieszkaniu, ale na pewno cieplej niż było...
Za grudzień rachunek za samo ogrzewanie mieliśmy 321 zł.. masakra, jak dalej będą takie rachunki to zbankrutujemy...
n
 

oplaty

Postprzez zainteresowany » 12 Mar 2011, 13:14

Witam serdecznie , jestem zainteresowany kupnem ale czy ktos mogl by podac przyblizone oplaty za mieszkanie , poza kredytem oczywiscie hehe . pozdrawiam :)
zainteresowany
 


Wróć do Sprawy osiedla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: 2 oraz 0 gości

https://podlaczanie-kuchenek.pl