BARDZO wysokie rachunki za C.O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Bieżące sprawy mieszkańców osiedla

BARDZO wysokie rachunki za C.O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez kamilapiotrekgracek » 23 Lut 2011, 16:02

Poruszamy ten temat bo dostaliśmy bardzo wysoki rachunek za C.O nie zammieszkując jeszcze w mieszkaniu i kaloryfery skrecone na 2 az strach pomyslec jak bysmy mieli na wiecej to zawał murowany ,nie wiemy czy tylko my mamy takie rachunki :(
kamilapiotrekgracek
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Lut 2011, 19:05

Re: BARDZO wysokie rachunki za C.O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez dm3 » 23 Lut 2011, 19:31

tak, my też mamy bardzo wysokie rachunki, a w mieszkaniu wcale ciepło nie jest, już sama nie wiem co z tym zrobić , tyle razy już to reklamowaliśmy............. jednym słowem to skandal , my ostatni rachunek mamy 650 zł z czego 400 zł za samo ogrzewanie!!!!
dm3
 
Posty: 7
Rejestracja: 23 Lut 2011, 19:28

Re: BARDZO wysokie rachunki za C.O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Gość » 23 Lut 2011, 20:52

My też mieliśmy wysoki rachunek, za samo ogrzewanie wyszło 321 zł. A w mieszkaniu rewelacji nie ma z ciepłem....
Gość
 

Re: BARDZO wysokie rachunki za C.O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Wredny » 24 Lut 2011, 09:54

to gdzie wy mieszkacie, ze tak wysokie macie ? i w takim razie sprawdzcie ktoredy wam tyle ucieka .... bo to cieplo pewnie wiecej wam spieprza niz grzeje ... a druga sprawa jak ktos lubi miec goraco w domu to nie ma sie dziwic ze tak jest :D
Wredny
 
Posty: 6
Rejestracja: 28 Sty 2011, 14:15

Re: BARDZO wysokie rachunki za C.O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Gość » 24 Lut 2011, 10:06

Nigdzie nie ucieka... wszystko jest szczelne. Tylko tak jest jak zajmujemy jedyne mieszkanie na całą klatkę. Co innego jak są sąsiedzi i ciepło z ich mieszkań też daje. A tutaj my ogrzewamy swoje i ucieka nam do sąsiednich, bo tam nic nie grzeje. A grzejniki mieliśmy cały czas na 3 odkręcone. Teraz tylko jeden pokój ogrzewamy ( ten, w którym śpimy ), bo reszta jest pusta.
Gość
 

Re: BARDZO wysokie rachunki za C.O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez stevefx » 24 Lut 2011, 10:53

ja nie moge dogrzac mieszkania chociaz grzejnik chodzi na full no i swoja droga mam z tego powodu wysoki rachunek. bardzo mnie to intrygowalo dlaczego tak sie dzieje, grzejniki niewlasciwie grzeja, mostki termiczne, bralem tez pod uwage, ze sasiednie mieszkania sa niezamieszkane i niedogrzane, ale dopiero jak sprawdzilem termometrem laserowym temperature powierzchni scian potwierdzilo to moje przypuszczenia. w domu w ktorym obecnie mieszkam sciany roznia sie temperatura od tempratury powietrza w pomieszczeniu o 1 stopien, natomiast w mieszkaniu na krolewskim roznica temperatury wynosi zaleznie od przegrody 4-5 stopni. budynek jest niedogrzany i jesli ktos zaczal uzytkowanie mieszkania podobnie jak ja w okresie zimowym (temperatura poczatkowa w pomieszczeniach 10 stopni) to prawdopodonie nie dogrzal go jeszcze i moze nie dogrzeje z powodu nieogrzewanych mieszkan obok. takie sa moje przypuszczenia. w dodatku mury sa wciaz mokre bo wchodzac do mieszkania mimo umiarkowanej temperatury czuje sie zaduch.

usługi hydrauliczne
stevefx
 
Posty: 39
Rejestracja: 28 Sty 2011, 14:19
Strona WWW: http://stefankolodziejczyk.daportfolio.com/
Miejscowość: Rumia

Re: BARDZO wysokie rachunki za C.O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez stevefx » 24 Lut 2011, 11:01

dodam, ze ogrzewam mieszkanie od polowy grudnia. nieduze mieszkanie przy sredniej temperaturze 18 stopni, a poszlo juz 11 GJ.
stevefx
 
Posty: 39
Rejestracja: 28 Sty 2011, 14:19
Strona WWW: http://stefankolodziejczyk.daportfolio.com/
Miejscowość: Rumia

Re: BARDZO wysokie rachunki za C.O !!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Gość » 24 Lut 2011, 14:17

Dlatego nic tylko czekać, aż nowi sąsiedzi zamieszkają w bloku. Miejmy nadzieję, że w przyszłą zimę będzie lepiej - więcej mieszkańców, to i cieplej będzie. Rozmawiałam też ze znajomymi, którzy podobnie jak my kupili mieszkania nowe i mieli podobny problem. A Ci co mają ciepło i niskie rachunki to nic tylko się cieszyć :) Jak już wspomniałam w mojej klatce nie ma nikogo oprócz mnie ( no nie liczę sąsiada, który jest 2 piętra wyżej po drugiej stronie - to tak jakby nikogo nie było ).
Gość
 


Wróć do Sprawy osiedla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: 1 oraz 0 gości

https://podlaczanie-kuchenek.pl