Bramki

Bieżące sprawy mieszkańców osiedla

Bramki

Postprzez Gość » 17 Sty 2011, 18:07

Codziennie są otwarte dwie bramki na cztery, co sprawia, że rano i wieczorem mieszkańcy okolicznych domów robią sobie skrót przez osiedle. W rozmowie z Administratatorem osiedla dowiedzialem się ze mieszkańcy nie chcą mieć zamykanych wszystkich bramek. Pomimo tego, że są to bramki otwierane na kod. Czy rzeczywiscie sie zgadzacie, aby bramki były otwarte?
Gość
 

Re: Bramki

Postprzez Tomek » 18 Sty 2011, 10:40

Bzdura , nie podoba mi się że robi się z naszego osiedla "tunel", jestem za tym by przy bramkach zamontować sprężyny, które to będą je samoistnie zamykały, co wy na to ?
Awatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Sty 2011, 10:37

Re: Bramki

Postprzez Gość » 18 Sty 2011, 23:15

Bramki... gotuje się we mnie jak widze te otwarte bramki po co na co ktos kupił mieszkanie z dziedzińcem zamkniętym jak mu sie nie podobają bramki i brama !! Brama.. ktoś (nie powiem już brzydko ) otwiera i notorycznie wjeżdza na dziedziniec samochodami (chyba aby zniszczyć tą piękną kostke brukową spoko za pare lat nie będzie już taka piękna ).Jak my sie wprowadzaliśmy to targaliśmy wszystko i było wyraznie powiedziane ze nie można wjeżdzać samochodem na dziedziniec a tu nagle co samowolka !! I jeszcze jedno co do bram ktoś kto zgłosił administracji że chciałby aby bramki były otwarte pousuwał z niektórych bram bolce blokujące...genialne :) załamujecie mnie sąsiedzi
Gość
 

Re: Bramki

Postprzez Evak » 21 Sty 2011, 09:33

JESTEM, JAK NAJBARDZIEJ ZA, A Z TEGO CO PAMIĘTAM NA ZEBRANIU 22 PAŹDZIERNIKA PADŁA WŁAŚNIE TAKA PROPOZYCJA I SPOTKAŁA SIĘ Z OGÓLNĄ APROBATĄ
Evak
 

Re: Bramki

Postprzez Gość » 21 Sty 2011, 15:01

Fajnie byłoby gdyby bramki były pozamykane. Tym bardziej, że coraz więcej podejrzanych typów po nocy łazi po dziedzińcu z browarami. Zrobili je po to, aby były zamknięte, a jeżeli się komuś to nie podoba to niech kupi mieszkanie na osiedlu, gdzie nie ma bramek!!
Gość
 

Re: Bramki

Postprzez Frustrat » 21 Mar 2011, 17:50

Proponuję wyrzucić te bramki w p...u przepraszam za słownictwo ale aż brak mi słów żeby opisać jak bardzo mnie frustrują te ciągle otwarte bramki, jak komuś się to nie podoba niech sprzeda mieszkanie i kupi w wielkiej płycie tam nie ma bramek i nie będzie musiał ich zamykać za dupą. Każdy z ulicy może sobie wejść na dziedziniec i zrobić kupę na środku, nie raz widziałem jak pobliscy mieszkańcy przechodzili sobie z pieskiem na skróty. Pozdrawiam.
Frustrat
 


Wróć do Sprawy osiedla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: 0 oraz 0 gości

https://podlaczanie-kuchenek.pl
cron