Ogrzewanie

Bieżące sprawy mieszkańców osiedla

Ogrzewanie

Postprzez MichalT » 08 Paź 2011, 15:34

Witam
Chciałbyms się zapytać czy zostało już globalnie w budynku włączone ogrzewanie ? Pare tygodni temu administracja mi powiedziała, że sezon grzewczy rozpoczyna się 1 października. Dzisiaj chciałem włączyć kaloryfer, jednak nie słychać żeby napełniał się wodą. Na klatce w skrzynce odkręciłem obydwa zawory, zarówno dostarczający jak i ten mniejszy, opisany jako powrót. Nie dostrzegam jednak, żeby kaloryfer się włączał. Czy w pozostałych klatkach jest już ogrzewanie ?
Pozdrawiam
Michał
MichalT
 
Posty: 18
Rejestracja: 08 Paź 2011, 15:31

Re: Ogrzewanie

Postprzez lokator » 08 Paź 2011, 17:11

ogrzewanie to raczej włącza OPEC a nie administracja ;)
lokator
 
Posty: 84
Rejestracja: 23 Mar 2011, 19:35

Re: Ogrzewanie

Postprzez MichalT » 08 Paź 2011, 18:37

Dziękuję za odpowiedź, jednak moje pytanie nie sugerowało, jakoby administracja była podmiotem włączającym ogrzewanie. Powiedziałem jedynie, że taką otrzymałem informację w administracji. Kolego Lokator, możesz jednak powiedzieć, czy w Twojej klatce jest ogrzewanie ?
Z drugiej strony jednak aministracja może odciąć ogrzewanie od budynku. Kiedy kończył się ostatni sezon grzewczy, w administracji dowiedziałem się, że ogrzewanie zostało wyłączone, jak się dowiedziałem, zgodnie z decyzją wspólnoty, która przekazał przewodniczący wspólnoty. I mimo, że w kwietniu jeszcze były zimne dni, to jednak administracja nie włączyła ogrzewania, mimo interwencji paru osób, bo właśnie przewodniczący wspólnoty nie wyraził takiej zgody. Tyle się wtedy dowiedziałem, więc chciałbym wiedzieć czy i tym razem nie zostało to jeszcze włączone, mimo, że mogłoby już zostać włączone ogrzewanie.
MichalT
 
Posty: 18
Rejestracja: 08 Paź 2011, 15:31

Re: Ogrzewanie

Postprzez lokator » 08 Paź 2011, 21:19

nie wiem czy jest juz ogrzewanie bo nie sprawdzałem - nie miałem potrzeby, ale masz rację że już powinno być włączone skoro w czynszu płacimy za nie od tego miesiąca ...
lokator
 
Posty: 84
Rejestracja: 23 Mar 2011, 19:35

Re: Ogrzewanie

Postprzez Mis » 12 Paź 2011, 11:40

U mnie grzeją :)
Mis
 
Posty: 5
Rejestracja: 12 Paź 2011, 10:58

Re: Ogrzewanie

Postprzez PROXY » 12 Paź 2011, 17:39

u mnie też
PROXY
 
Posty: 19
Rejestracja: 05 Paź 2011, 13:48

Re: Ogrzewanie

Postprzez pelikan_rumia » 20 Paź 2011, 14:44

W sprawach ogrzewania proponuje zgłości konserwatorowi (jak na ogłoszeniu środa 17.30 - 18) to odręki sprawdza i uruchamia.

Pozdrawiam
pelikan_rumia
 
Posty: 7
Rejestracja: 20 Paź 2011, 14:35

Re: Ogrzewanie

Postprzez Sunrise » 20 Paź 2011, 18:09

Witam,

A czy Pan konserwator sprawdzi też czy grzejniki dobrze działają? Zostały odpowietrzone - wydaje mi się, że chyba wszystko dobrze zrobiłam :) wg. instrukcji w Internecie - no i niestety wszystkie grzejniki nie grzeją tak jak powinny, czyli na 5 są prawie ciepłe, natomiast na 3 czy innym ustawieniu są zimne.... I teraz nie wiem czy to mój błąd jakiś w odpowietrzaniu, czy coś źle jest podłączone albo nie tak do nas dopływa nie wiem woda, ciśnienie ..... ?
Ma ktoś podobny problem ?
Pozdrawiam
Sunrise
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Sie 2011, 19:09


Wróć do Sprawy osiedla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: 1 oraz 0 gości

https://podlaczanie-kuchenek.pl
cron